• Свеж
Женски Вратоврска Боја Дуксери Трендовски Надворешна Облека Половина Патент Вратот Долг Ракав Дуксер Уникатни Врвови Слободно Време Скокач Виолетова Л

Женски Вратоврска Боја Дуксери Трендовски Надворешна Облека Половина Патент Вратот Долг Ракав Дуксер Уникатни Врвови Слободно

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Qrand Indrestion®Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY, JWZUY е модна продавница која се фокусира на женска облека, ве Молиме побарајте JWZUY+Жени+Блузи / Резервоар / Блуза / Маици / Панталони / Фустан / Дуксери / Дуксери / Палта / Јакни / Машки Кошули/ Здолништа / Сатенски Кошули Сериски. Кликнете на името НА брендот JWZUY на насловот за да најдете повеќе изненадувања!JWZUY Женски Вратоврска Боја Дуксери Трендовски Долна Облека Половина Патент Вратот Долг Ракав Дуксер Уникатни Врвови Слободно Време Скокач Виолетова Lproduct Специфики : . Бренд : JZWUY. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Шема : Вратоврска Боја. Стил На Ракав : Долг Ракав. Пол : Жени. Вклучен Пакет : 1* Дуксерсо Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 55см/21.65 " Должина : 66см/25.98". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 56см/22.05 " Должина : 68см/26.77". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 70см/27.56". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 72см/28.35". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 74см/29.13". Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 60cm/23.62" Должина : 76cm/29.92 " П Мекиот Дуксер Е Лежечки, Удобен Начин за Одење! Совршената Комбинација На Полиестер и Памук Осигурува Дека Лесниот Материјал за Пот и Вистинското Опуштено Лабаво Сечење Гарантираат Високо Ниво на Удобност и Лесна Нега. Висококвалитетен Патент Или Копчиња Затворањето Е Врв На Секојдневниот Дуксер, Лесен За Облекување Или Исклучување. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Супер мека и пријателска за кожата ткаенина (Полиестер) ви овозможува одлично искуство при носење. Еднобојни долги ракави со половина патент женски модни дуксери и дуксери, лабава удобна зимска/есенска облека за жени. Повод : дами лабави врвови за пуловер блузите се погодни за носење за шопинг, дружење, останување дома,работа во канцеларија и други дневни прилики во пролет ,umn,зима. Натпревар : дневно, партија, училиште,одмор, канцеларија, работа, дома,датира и било која друга пригода, носење во пролет ,umn и зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта на Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Пуловер С�

DEN 271.84

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

DEN 345.60

амуса Дуксер За Женски Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Врат На Екипажот Графички Дневни Градиентни Крпеница

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 55см / 21,65" Ракав : 50см / 19,69" Должина : 67см / 26,38"Големина : М Биста : 116см / 45,67

DEN 247.84

Подароци За Жени Вратоврска Боја Боја Блок Облечени Врвови Преголеми Маици Женски Есенски Модни Дуксери Со Долги Ракави Кошули

98" Големина : М Големина Ве молиме Кликнете НА BYOIMUD За Да Добиете Повеќе Qv Одлика€ : BYOIMUD Подароци За Жени �

DEN 1.33