• Свеж
Кајќ Зимски Фустани За Женски Женски Елегантен Кадифе Обвивка Со Долги Ракави V Вратот Руцхед Бодикон Партија Макси Фустан Браун, М

Кајќ Зимски Фустани За Женски Женски Елегантен Кадифе Обвивка Со Долги Ракави V Вратот Руцхед Бодикон Партија Макси Фустан Браун,

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Женски Секси Партија Фустан Костим Долг Ракав Висока Еластичност Колк Пакет Мини Фустани Партија Фустани Фустани Фустани За Жени Боја Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Секојдневно,Секојдневно, Забава. Материјал : 97%Полиестер, 3% Спандекс. Тип На Шема : Никој. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : јака од халтернек. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Опсег на грешки : 1-3см/ 0,4 - 1,2 Инчи. Вклучувајќи : 1 Пакет Фустан Полиестер/Спандекс, Ткаенината Е Еластичност,Еластична, Удобна. А-Линија, Бодикон, Половината За Завиткување, Висок Струк,Сплит Полите На Сирена,Возбуда,Цврста Боја, Долга Должина,. Совршено Одговара За Сите ПриликиСвечена, Вечерна Матура, Забава, Свадба, Коктел, Ноќен Клуб, Состаноци, Одмор итн. Погоден За Сите СезониПролет, Лето,Aut, Зима. Може Да Ја Носите Сама Во Пролет и Лето. Ако Се Чувствувате Кул или Малку Ладно, Ветробран или Волнено Палто Ќе Биде Совршен Натпревар. Ве молиме погледнете го мерењето на големината подолу пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи