• Свеж
Каишек Хард Случај Покрие Само За-Рел. Најновиот Macbook pros со Модел На Прикажување На Мрежницата: A1706 A1708 A1989 A2159 A2251 A2289 Розова серија 0246

Каишек Хард Случај Покрие Само За-Рел. Најновиот Macbook pros со Модел На Прикажување На Мрежницата: A1706 A1708 A1989 A2159

DEN 2127.84

Од стока
Во магацинот

Куќиштето е дизајнирано специјално за верзијата " Mac Book Pro 13" " Со Број На Модел a1706&A1708&A1989&A2159&A2251&A2289&A2338 M1. Ве молиме проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред купувањето.Мат финиш за да избегнете лесно гребење. Лесно Се Прилепува И Исклучува. Совршено се вклопува на вашиот mac.Стеги низ целото тело на компјутерот и ви обезбедува одлична сеопфатна заштита. Спречува појава на гребнатини, гребнатини, гребнатини, истури и нечистотија, но сепак ви овозможува лесен пристап до сите порти и копчиња.Решетка слотови во дното за дисипација на топлина : Дното исечоци се сече правилно околу сите пристаништа и отвори сече за да се овозможи дишење. Овој Случај одговара Само за 2023 2022 2021 - 2016 ослободете Macbook Pro 13 инчи Со Модел на прикажување на мрежницата : A1706&A1708&A1989&A2159&A2251&A2289&A2338 M1. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред да го купите. Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно отстранлив, лесен за ставање и полетување што може да го заштити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Употребата на производство на пластика, Го Штити Вашиот Mac Book од судир,гребнатини, гребнатини, гребнатини. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33