• Свеж
Машки Голф Појас во 1. Златен Месинг Флип Топ Брава Со Платно Веб Појас Х-Голема Морнарица

Машки Голф Појас во 1. Златен Месинг Флип Топ Брава Со Платно Веб Појас Х-Голема Морнарица

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Нашиот машки појас за голф е достапен во големина од возрасни мали ДО XXXL, со прилагодливи ремени за фино подесена големина. Оваа тока е широка 1,5" (екстра широка воена ширина), стил на превртување, кои се лесни за употреба и нема да се лизгаат надвор. Сите токи се заменливи, можете да го смените ременот и да го замените со кој било од нашите екстра широки 1,5 " веб-појаси. Нашите веб-ремени се направени од висококвалитетен, брзо ткаен акрилик во боја, кој нема да се расипе и е многу издржлив. Платнениот веб-појас може лесно да се промени во помала големина и може да се отстрани од бравата. Ременот може лесно да се исече, а потоа крајот да изгори. Појасот доаѓа со соодветен метален врв на едниот крај. Ремените и токите се заменливи и можат лесно да се исклучат! Класичниот стил е лесен за употреба; ремените можат лесно да се променат големината; достапен во многу бои и големини!.

Детални спецификации

Додатоци на производи