• Свеж
Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 2008- BMW 528i 2009- xdrive 6cyl 3.0L левиот возач или десниот патник продаден индивидуално

Поддршка за лифт за замена на репликата компатибилна со 2008- BMW 528i 2009- xdrive 6cyl 3.0L левиот возач или десниот патник

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Специфит на производот : Директен тип на фитмамент : Директна замена Продаден : Продадена индивидуално Type : Hoodlower Mount Style : Socket Socket горен стил на монтирање : Гас на приклучокот за топка Полнен : Исклучен број на дел : SG402057,4541 Warranty : 1-годишна 1-годишна неограничена мерка за гаранции од врвни квалитетни компоненти, ова, ова Дали е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување- производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Лево или десно 2007 525xi основен седан, mfrody Codename : E602008-2010 528i базен седан, mfrbody Codename : E602009-2010 528i xdrive Base Sedan, Mfrody Codename : E602008 528 XI ОСНОВНА СЕДАН, MFRODYCODENAME : E602004-2007 530 I BASENAMECODENAME : E602008 2006-2007 530xi основен седан, mfrbodycodename : E602006-2007 530xi Base Wagon, mfrbodycodename : E602008-2010 535i Base Sedan, mfrbodycodename : E602009-2010 535i Base Wagon, mfrbodycodename : E602009-2010 535i x Drive Base Sedan, mfrbodycodename : E602009-2010 535i x Drive Base Wagon, mfrbodycodename : E602008 535xi Base Sedan, mfrbodycodename : E60, For Models Without Automatic Open-Close Trunk2008 535xi Base Wagon, mfrbodycodename : E60, For Models Without Automatic Open-Close Trunk2004-2005 545i Base Sedan, mfrbodycodename : E602006-2010 550i Base Sedan, mfrbodycodename : E602006- 2007 650i Основен кабриолет, Mfrody Codename : E632006-2007 650i Основен конвертибилен, Mfrbody Codename : E642006-2007 650i основно купе, mfrbodycodename : e632006-2007 650i база купе, mfrodycodename : e642001010101.0 Број на дел : SG402057, Изберете Изберете : 2008-2010 BMW 528 I 2004-2007 BMW 530 I 2008 BMW 535 I 2004-2007 BMW 525 I 2009-2010 BMW 535 XI 2006-2007 BMW 650 I 2006-2010 BMW 550 I 2004-2005 BMW 545 I. 2006-2010 BMW M5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи