• Свеж
Од Ентони Ванг Jackек Хелер скриен клин модна платформа подигање во Бургундија

Од Ентони Ванг Jackек Хелер скриен клин модна платформа подигање во Бургундија

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овие Ентони Ванг Jackек Едер се уникатни чизми со висока модна платформа кои се многу трендовски и удобни во исто време. Тие се ПУ првенствено, но имаат и кожа и мека постава, а ѓонот е тврда гума. Тие имаат патент и еластични ленти за да ги направат лесни за ставање и прилагодливи. Тие имаат скриен клин од 4 инчи, но и платформа од 2,5 инчи. Тие работат точно на големината. Зипер, скриен клин, работи точно до големината, борбениот стил на подигање. ПУ, кожа, скриен клин, клин од 4 инчи, платформа од 2,5 инчи, подлога влошка, гумена надворешна плоча.

Детални спецификации

Додатоци на производи