• Свеж
Беверли Хилс Поло Клуб Трикратен каиш Случајна патика

Беверли Хилс Поло Клуб Трикратен каиш Случајна патика

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дајте и вонредна вибрација на нејзиниот изглед со овие слатки патики од Поло Клуб Беверли Хилс. Тие имаат класична силуета и лента за лого. Патика. Затворање на кука за тројно каиш и јамка. Лента за лого.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Колиша Девојки Принцеза Подигање Кадифен Наредени Кратки Чизми Страна Патент Глуждот Чизми Училиште Лесен Топол Чизми Удобност

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Детски Стил : Зимска Чизма, Чизма Со Кадифен Облик, Топли Чизми, Чизми До Глу�

DEN 479.84

фввитлих Гилрс Чизми Чизми За Мали Девојчиња Големина Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Памучни Чевли Рамни Дно Нелизгачки

Мали Девојчиња Чизми Големина 5 Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Памучни Чевли Рамни Дно Нелизгачк

DEN 318.24