• Свеж
Radiator Ledkingdomus компатибилен со Chevrolet Equino 2006- Понтијак Торент 3.4L V6

Radiator Ledkingdomus компатибилен со Chevrolet Equino 2006- Понтијак Торент 3.4L V6

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Делови за поправка на автомобилски радијатор и хардвер Двојна заштита на пакетот : Надградена пакување (EPE пена и картон) Овозможете им на радијаторите да пристигнат недопрени. ЕПЕ пена помага да се поправат радијаторите за да се намали мамката . Одржување : Редовно исчистете го вашиот радијатор за да спречите затнување што може да ја намали ефикасноста на ладење. Не мешајте различни брендови на течноста за ладење . Алуминиумско масло ладилник : Алуминиумско масло ладилник има подобри перформанси на дисипација на топлина од оние од не'рѓосувачки челик за побрзо да го оладат вашето возило . Квалитет : Сите автомобилски делови се комплетни со супериорни материјали произведени со најнапредни Опремата управувана и тестирана од експерти во автомобилската индустрија, така што квалитетот никогаш не е компромитиран.

Детални спецификации

Додатоци на производи