• Свеж
Машка маица за машка врат на Georgeорџ

Машка маица за машка врат на Georgeорџ

DEN 1007.20

Од стока
Во магацинот

Зачувајте ги на V-вратот од Georgeорџ. Маицата со кратки ракави никогаш не излегува од стил и додава удобен и обичен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6? 1?, Половината : 30-1/2?, Градите : 37? Моделот носи големина M. v-врат. Кратки ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи