• Свеж
DesignArt 'Затвори на тропски лист на фармата куќа на Монстера III.

DesignArt 'Затвори на тропски лист на фармата куќа на Монстера III.

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Овој исклучителен тропски лист на Monstera III врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите ликовни печати за платно на платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : Зелена. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Студената индустрија Транкил водопад дождовни шуми на животната средина, чистење на природата Фотографија Фотографија Металик

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 457.44