• Свеж
Есенски поглед Сликарство печатење на завиткано платно

Есенски поглед Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Арктурална работа од издаваштво Куртис. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Пол : -нетрална. Стил : -окорен/пејзаж и природа. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 18 "h x 12 " w x 1.5 "d - големина : -small 18 " - 24 ". Димензии : големина 18 " h x 12 "w x 1.5 " d - целокупна висина - горе до дното : -18 ". Големина 18 " h x 12 "w x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 12 "W x 1,5 " D - целосна тежина на производот : -5 bs. Карактеристиките на Marm9079 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Уметнички дела од издаваштво Куртис. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пол : Неутрален. Стил : современ/пејзаж и природа. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (24" H x 16 "W x 1.5" D) : мали 18 "-24". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (45 "H x 30" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина (60 "H x 40" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Индивидуална тежина на парче : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Индивидуална тежина на парче : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - страна на страна : 20 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Индивидуална тежина на парче : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Индивидуална тежина на парче : 7 фунти. Големина 45 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 45". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Индивидуална тежина на парче : 9 фунти. Големина 60 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 60". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Индивидуална тежина на парче : 12 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни книги за глупости наредени глам потпетици убавина и модно сликарство, сиво пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33