• Свеж
Игра на табла со ополи на десатур

Игра на табла со ополи на десатур

DEN 879.84

Од стока
Во магацинот

Како правиш игра за големиот град Декатур? Иако е невозможно да се вклучи сè, ние ги заглавивме сите декатури што можевме во оваа кутија. Тој е полн со авантури на отворено, семејни атракции и богати традиции - малку нешто за секого! Барате забавен начин да го доживеете Декатур? Еве брза идеја како да играте! Купете ги омилените имоти на Декатур, зголемете ја киријата со собирање на градски блокови и тргување со нив за клучеви за градот. Звучи лесно? Па, додадете некои сообраќајни метеж, данок на имот и казни за паркирање и станува малку потешко и многу позабавно! Декатур Ополи игра на табли, доцна за небото. Одлична игра за секого, од твини до возрасни! На возраст од 8 и повеќе години; 2-6 играчи. Тематски околу вашиот град!. Возбудлива и едукативна игра; Забава, игра на семејни табли; За деца и твини преку возрасни!. Изберете традиционална игра или верзија за еден час. Одличен подарок за жителите и посетителите. Доцна за играта на таблата на небото.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Број Коцки Круг Агол Коцки Страни Генерал Настава Генерал Сет Игра Број Коцки Страни Број Коцки Круг Агол Дизајн Пластични Коцки

број коцки тркалезен агол коцки 6 страни коцки настава коцки сет игра број КОЦКИ 20 ПАРЧИЊА 6 Страни Број �

DEN 1.00

Детска Играчка За Мобилен Телефон, Играчка За Паметни Телефони За Електронско Учење, Интерактивни Едукативни Играчки За Мобилни

Електронски Играчка Телефон За Деца Бебе Едукативни Играчки За Учење Музика Играчка Подарок За Деца Му�

DEN 2.67