• Свеж
ТВ -штанд на Аукфа со фиоки за складирање за телевизори до 55

ТВ -штанд на Аукфа со фиоки за складирање за телевизори до 55

DEN 3519.84

Од стока
Во магацинот

Со зачудувачки дизајн и врвен квалитет, овој ТВ -штанд е одличен за loversубителите на домови. Одликувајќи се со стаклени полици со повеќебојни LED-светлосни светла (вклучен е далечински управувач за промена на бојата), кој е изработен од MDF, и многу изобилство простор за складирање за вас. Тоа не е само ТВ -кабинет, туку и декорација за вашата домашна дневна соба. Аукфа модерна ТВ штанд за телевизори до 55 ", LED телевизорска конзола за медиуми w/ 2 полица 2 полица, мебел за дневна соба со црна завршница. Табела за конзола. ТВ штанд со светла, модерен ТВ -кабинет LED со фиоки за складирање, центар за забава во дневна соба Медиумска конзола Табела Ново и во добра состојба. Направен од супериорен материјал за табли за честички со прецизен третман. Добра цврстина, голема јачина и издржливост. Две фиоки. Две фиоки. Две фиоки. Две фиоки За складирање на предмети, дизајн за заштеда на простории. Современ централен забавен карактеристики LED светла систем за до 55-инчни ТВ-екрани, 16 видови монохроматски и 4 видови на обезбојување-елегантно доволно за додавање посебен шарм во вашата куќа. Димензии и тежина : Димензии : (47,24 x 15,75 x 15,75) " / (120 x 40 x 40) cm (L x W x H). Тежина : 59,5 фунти / 27 кг. Боја на ТВ -штанд : Црна. Пакетот вклучува : 1 x LED ТВ кабинет 1 x Упатство за корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи