• Свеж
Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Pink

Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Pink

DEN 143.84

Од стока
Во магацинот

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Chevron Monogram Sham, Pink : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во розова, сива и бела боја за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи