• Свеж
Слатка домашна фарма јавор Пекан гранола со вистински сируп од јавор, 20. Оз

Слатка домашна фарма јавор Пекан гранола со вистински сируп од јавор, 20. Оз

DEN 92.16

Од стока
Во магацинот

Слатка домашна фарма јавор Пекан Гранола со вистински сируп од јавор е комбинација на класични американски вкусови на пекани, сируп од јавор и крцкави јата од овес за да се создаде навистина скромен гранола. Хранливата валана валана овес ви дава енергија и растителни влакна за да го започнете денот како што треба, додека кадифените богати пекани обезбедуваат протеини и суштински незаситени масти. Без конзерванси, вештачки вкусови или бои и состојки одгледувани и направени без ГМО, оваа природно слатка гранола е чисто вкусен начин за започнување на денот. Слатка домашна фарма јавор Пекан гранола со вистински сируп од јавор : 100% природна гранола. Навистина скромен. Ви дава енергија и влакна за да го започнете денот како што треба. Голема вредност. Кошер. Печат на цело зрно.

Детални спецификации

Додатоци на производи