• Свеж
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно за отпечатоци „девојче за девојче“, овластени жени цитати и изреки - злато, бело

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно за отпечатоци „девојче за девојче“, овластени жени цитати и изреки

DEN 1199.84

Од стока
Во магацинот

Girlboss Swag, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со овластени жени Цитати и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи