• Свеж
Westleake SA P255 45R 94y Патнички гуми се вклопуваат: Audi Q Prestige, 2006- Jeep Grand Cherokee SRT8

Westleake SA P255 45R 94y Патнички гуми се вклопуваат: Audi Q Prestige, 2006- Jeep Grand Cherokee SRT8

DEN 1806.88

Од стока
Во магацинот

На Аксера, сите сме за перформанси, елеганција и безбедност. Наидовме на совршена рамнотежа помеѓу перформансите на гумите, влечење и трагањето на животот, за да не мора да одберете еден над друг. Нашите гуми се направени за возила за патници, лесен камион, SUV и 4 x 4, но каде што навистина блескаме е нашата постава за гуми за перформанси. Westlake SA07 P255/45 R20 94y Патнички гуми за патници : 2020-22 BMW X3 M Конкуренција 2016-22 Mercedes-Benz GLC300 4 Matic 2019 Audi Q5 Technik 2016 Audi Q5 TDI Premium Plus S-Line 2022 Hyundai Santa Fe Calligraphy 2023 Kia Sorento PRESTEGE 2015 PRECTIGE 2015 PRESTIGE 2015 Audi Q5 Technik 2010 Ford Explorer XLT 2021-22 Acura RDX PMC Edition 2013-14 Audi Q5 Hybrid Prestige 2017 Audi Q5 Technik 2020 Kia Sorento Black Line 2020 Audi Q5 Titanium Prestige 2012 Audi Q5 Prestige 2013-19 Ford Flex 2021-23 Audi Q5 Audi Q5 Sportback Technik 2021-23 Audi Q5 Technik 2021 Volvo XC60 T8 Изразување на натписот на натписот 2022 KIA SORENTO X-LINE SX PRESTIGE 2009-10 AUDI Q5 PRESTIGE 2009-10 FORD FLEX SEL 2019-20 INFINITI QX50 SENSORY 2022 VOLVO XC60 B5 MUMEM и MONE-AID Вашето возило до нашиот фит -додаток за проверка.

Детални спецификации

Додатоци на производи