• Свеж
Летни Фустани За Жени Жени Секси Лето Касаул Цврст Камис Елек Без Ракави Мини Фустан Маица Фустан За Женски Партиски Фустан За Жени Дозвола

Летни Фустани За Жени Жени Секси Лето Касаул Цврст Камис Елек Без Ракави Мини Фустан Маица Фустан За Женски Партиски Фустан

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Секси Лето Касаул Цврст Камис Елек Без Ракави Мини Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : Секси Фустан, Без Ракави ,Пуловер,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Јака : Стил На Вратот : Секојдневен, Модна Должина : Должина На Мини Ракав : Без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан За Жени. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина Биста М Медиум 6 10 36 62-92см/24.41-36.22" 95см/37.40" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 62-92см/24.41-36.22 "Должина : 95см/37.40" € Прилика Овој симпатичен фустан е совршен За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. `+ ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните слики се само за прикажување цели, големата големина е да ги прикажете сите детали за производот, а не вистинската големина, ве молиме измерете го вашиот ѕид за да ја изберете најсоодветната големина. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. ✿€Се занимава Дозвола Q : Одлични подароци за неа, жените, сопругата или девојката пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. ЖЕНСКИ ФУСТАНИ : Овој Женски Сарафан Пријатно Е Да Се Носи Благодарение на Неговиот Мек, Лесен И Течен Квалитет, Прави Да Се Чувствувате Свежи Дури и Во Врел Летен Ден. Овој Секојдневен Фустан ќе Биде Омилени Предмети За Лето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Комбинезон ксисака Летни Памучни Ленени Комбинезони Врвни Исечени Панталони Без Ракави Со Џебови Секојдневен Ромпер Лабав

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Карактер�

DEN 271.52

Сплит Гимнастика Костум Девојки Појавување На Тело Костум Балет Танц Пракса Култура Врвот Облека Танц Панталони Костум Виножито

краток опис не е достапен балетското трико е изработено од висококвалитетен спандекс и материјал од по�

DEN 191.84

Вивиањо Хд Менс Блузи Клиренс Мажи Обични Копчиња Печатење Со Џеб Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза Флеш Зема Морнарица

Мажи Обичните Копчиња Печатат Со Џебен Превртување Кошула Со Кратки Ракавикарактеристики : Висококвал�

DEN 3.33