• Свеж
Led Самовила Светла, Светлина Завеса Led Диоди Usb Завеса Светла Стринг Светлина Со Далечински Управувач Тајмер За Декоративни Внатрешни Осветлување Четири Бои

Led Самовила Светла, Светлина Завеса Led Диоди Usb Завеса Светла Стринг Светлина Со Далечински Управувач Тајмер За Декоративни

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Параметри на производот : . Должина : 3*3 метри со 300 Led Диоди. Боја : Шарени, Топло Бело, Бело. Температура на бојата : 3000 келвини. 8 Режими Стринг Светла Со IR Далечински Управувач : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијални, Сло-Гло, Потера/Блиц, Бавно Избледување, Трепкање/Блиц и Стабилен. Тип на извор на светлина : ЛЕР. Пакетот вклучува : . 1 x ПРЕДВОДЕНА светлина завеса. 1 х далечински управувач. . Спецификација : Погоден За завесата или ѕидот од 3м долг и 3м широк. Кабелот СО USB порта е 1,5 метри. 300 Led Диоди распоредени на 10 нишки, секоја влакно има 30 led извори на светлина и се поставени на растојание од околу 30 см едни од други. 2 опции за контрола : можете да го користите далечинскиот управувач или копче НА USB приклучокот за да ги изберете различните " лесни мотиви". Со помош на копчето НА USB приклучокот можете да поставите и трајно осветлување. Контролното растојание на далечинскиот управувач е до 10 МЕТРИ. 8 Светлосни Модели : со безжичниот IR далечински управувач, лесно можете да ја прилагодите брзината и осветленоста на самовилските светла. 8 различни режими на светлина за ваш избор : комбинација, светлосен бран, секвенцијален, сјај, блиц, бледнее, трепка, стабилно вклучено. Инсталација : Лесен за инсталирање и отстранување. Ние снабдување 10 куки за самовила светла. Едноставно закачете ги куките обезбедени во шината за завеси и светлата за завеси се веќе прикачени. Безбедност : завесата за самовила е СО USB порта 5v напојување. Само приклучете ГО УРЕДОТ ЗА УСБ-интерфејс и користете самовилски светла во секое време насекаде. Со функција за тајминг, ова стринг светло трае 6 часа, потоа се гаси 18 часа, а потоа се рестартира автоматски за да се избегнат непријатностите при приклучување и исклучување од струја. Известување : . 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 2.Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2мм. Спецификација : Погоден За Завесата Или Ѕидот Од 3м Долг И 3м Широк. Кабелот Со Usb Порта Е 1,5 Метри. 300 Led Диоди Распоредени На 10 Нишки, Секоја Влакно Има 30 Led Извори на Светлина и се Поставени на Растојание Од околу 30 см едни од други. 2 Опции За Контрола : Можете Да Го Користите Далечинскиот Управувач Или Копче На Usb Приклучокот За Да Ги Изберете Различните "Лесни Мотиви". Со Помош На Копчето На Usb Приклучокот Можете Да Поставите И Трајно Осветлување. Контролното Растојание На Далечинскиот Управувач Е До 10 МЕТРИ. 8 Светлосни Модели : Со Безжичниот Ir Далечински Управувач, Лесно Можете Да Ја Прилагодите Брзината И Осветленоста На Самовилските Светла. 8 Различни Режими На Светлина За Ваш Избор : Комбинација, Светлосен Бран, Секвенцијален, Сјај, Блиц, Бледнее, Трепка, Стабилно Вклучено. Инсталација : Лесен За Инсталирање И Отстранување. Ние Снабдување 10 Куки За Самовила Светла. Едноставно Закачете Ги Куките Обезбедени Во Шината За Завеси И Светлата За Завеси Се Веќе Прикачени. Безбедност : Завесата За Самовила Е Со Usb Порта 5v Напојување. Само Приклучете Го Уредот За Усб-Интерфејс И Користете Самовилски Светла Во Секое Време Насекаде. Со Функција За Тајминг, Ова Стринг Светло Трае 6 Часа, Потоа Се Гаси 18 Часа, А Потоа Се Рестартира Автоматски За Да Се Избегнат Непријатностите При Приклучување И Исклучување Од Струја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Надворешни Светла Низа Новина Божиќна Лента Самовила Светла БОЖИЌНИ ЛЕД Светла Светла Со Двојна Лента Украс На Новогодишна Елка

Материјал : ЛЕР, топло печат Светла боја : шарена, топла боја Должина : 1, 2, 4, 5 Режим на напојување : 2 4 5 кори

DEN 319.84

Минетом Снегулка Божиќ Стринг Светла Со Капки-8. Фт. Мини Сијалица Ледени Светла Со Куки Приклучок За Поврзување Висечки Светла

ПРОЗОРСКИ ЛЕДЕНИ СВЕТЛА, ЛЕСНИ ЗА УПОТРЕБА И ДОСТАПНИ! Ви посакувам среќно и пријатно расположение во о�

DEN 169.44

Гилисо Клиренс Насловна Нова Предводена Фестивал Партија Ориз Декоративна Боја Светлина Стринг ЕВА Велигден Форма Светлина Fall

Нов ЛЕД Фестивал Партија Ориз Декоративна Боја Светло Стринг ЕВА Велигден Форма Светлосни Карактерист�

DEN 238.08

Ксинхуадш Светлина Стринг Гроздобер Керозин Светилка Форма ЛЕД Светлина Далечински Управувач Водоотпорен Ноќта На Вештерките

Оваа светлина со јаже е во форма на керозинска светилка, многу ретро и привлечна.Керозин светилка светл�

DEN 303.84