• Свеж
зувимк Фармерки За Жени Трендовски, Жените Крпеница Уништени Суровини Полите Фармерки Искинати Дупка Тексас Панталони ГИ1, Л

зувимк Фармерки За Жени Трендовски, Жените Крпеница Уништени Суровини Полите Фармерки Искинати Дупка Тексас Панталони ГИ1, Л

DEN 579.04

Од стока
Во магацинот

Женски Висок Струк Лабав Прилагодлив Струк Задебелен Топол Плус Руно Прави Фармерки Плетени Тексас Хеланки За Женисезона : Лето, Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Тексас. Тип На Шема : Почва. Декорација : Висок Струк. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Долго. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фармерки Безвременски Шик Жан Дизајниран И За Стил и За Удобност. Изграден На Кривини, Продолжување На Нозете И Прославете Ја Вашата Форма. 74% Памук,15% Полиестер,10% Вискоза и 1% Спандекс. Увезени. Затворање На Копчето. Машинско Перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Високи Цврсти Панталони Фармерки Во Боја Женски Џеб Тексас Половината Тенок Копче Еластични Женски Фармерки Високи Жан Панталони

Што добивате : 1пц Женски панталони.Панталони За Плус Големина Жени Панталони Со Висок Струк Жан Дами Па�

DEN 0.67

Погледни книжарница Прилагодливи Ремени Фармерки Комбинезони За Жени Секојдневен Растеглив Тексас Комбинезони Со Лигавчиња Коди

Lookbook Store Женски Секојдневен Рашири Тексас Лигавче Комбинезони Прилагодливи Ремени Фармерки Комбинезон

DEN 2.33