• Свеж
Сребрен Бел Мраз .02цт. Дијамантски Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Сребрен Бел Мраз .02цт. Дијамантски Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

925 Сребрен Бел Мраз .02цт. Дијамантските Обетки се едни од најпродаваните предмети за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледаат убаво со секоја облека. 100% ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : нашите предмети се повеќе од само голема; тие се фантастични. Не ни верувај? Ако не сте задоволни, едноставно вратете ни ја ставката во рок од 30 дена за целосна наплата. Без прашања. Тука Во Попуст Накит; задоволството на клиентите е приоритет. ПРЕМИУМ ПАКУВАЊЕ : ние се осигураме дека секоја ставка е внимателно добро спакувана; затоа, без разлика дали го нарачувате ова за вашиот сопружник; брат или сестра; или кој било друг член на семејството; сигурно ќе ги импресионира. За да го направите вашиот подарок уште посовршен; повеќето предмети доаѓаат во прекрасна кутија за подароци потполно бесплатно!ДОВЕРЛИВИ ЗЛАТАРИ : Златарите Со Попуст се доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија и не планираме да застанеме сега. Нашите предмети се печат за автентичност; за да бидете сигурни дека добивате вистински накит по одлична цена.ПРЕКРАСЕН НАКИТ; ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА : нашите предмети се направени да изгледаат убаво со секоја облека. Носете ги со дуксер; или смокинг. Изборот е ваш; но, знајте дека овие предмети ќе импресионираат секој што ќе наиде на вас, без оглед со што ќе им одговарате!СОВРШЕНО ЗА ОВАА ПРИГОДА : Без разлика дали го славите денот на татковците; денот на мајките; денот на вљубените; свадба или годишнина; роденден; или можеби само обичен стар понеделник; оваа ставка сигурно ќе блесне за таа пригода. Тоа ќе биде совршено за тој посебен; мајка; ќерка; сестра; брат; баба; или твојот најдобар пријател! СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~2,15 грама Материјал : Примарна Чистота : 925стоун Тип : Дијамантска Должина На Предметот : 15 ммплејтинг : Тежина На Родиум : 0,020 цтв (вкупна тежина)Карактеристика : Процес На Цврсто Производство : Леано Материјал : Примарно : Сребрена Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења)Тежина На Предметот У/М : гмвит На Ставка : 3 ММПАКУВАЊЕ : кутија за подароци тип на производ : накит тип на Накит : обеткипродадени По Единица : Пар пол : женски Материјал : Примарна Боја : затворање на белата боја : тип на камен : Дијамант; Должина На Предметот : 15 Мм; Позлата : Родиум; Тежина На Камен : 0,020 Цтв (вкупна тежина); карактеристика : Цврста; Материјал : Примарно : сребро; тежина на предметот у/М : ГМ; Ширина на предметот : 3 мм; Пакување : Подарок Кутија; пол : женски; Затворање Обетки : Пост . Атрибути : Полиран; Пост; Стерлинг сребро; Дијамант; родиум-обложени; Подарок Кутија. Брз И Бесплатен превозот.

Детални спецификации

Додатоци на производи