• Свеж
Уникатни поволни цени, женски чизми на чипка на блок -потпетици

Уникатни поволни цени, женски чизми на чипка на блок -потпетици

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Дизајнот на лакирање и блок -потпетица заврши со одлична горната нагласена вашата личност, издолжете ги нозете и одржувајте ја играта за чевли на точка со поостри преземање на висока мода. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија големина на ЕУ должина на стапалото висина на пета6 - 4 - 36 9 - 3 1/37 - 5 - 37.5 - 9 1/4 - 3 1/38 - 6 - 39 9 5/8 - 3 1/39 - 7 - 40 10 - - 3 1/310 - 8 41 - 10 2/7 - 3 1/311 - 10 42,5 10 5/8 3 1/3 уникатни поволни цени за чипка за прашка ВАМПОВНИ БЛОК ПЕСНИК ВАМП : Фаукс велур, надворешна боја : гума, потпетица : апс. Блок потпетица. Една лента. Отворен пети, стил на слабеење. Чунки пета. Сандали со чипка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84