• Свеж
Синди Лу Твин Сизтндрунд во даб

Синди Лу Твин Сизтндрунд во даб

DEN 5319.20

Од стока
Во магацинот

Сместете ги гостите преку ноќ со Синди Лу овој пад на близнаци. Наменето да изгледа беспрекорно, овој трупче се определува за исечоци наместо рачки за лесно повлекување, и добро се спарува со душеци дебели до 10 инчи. Вградените тркала за рицизми додаваат подвижност и погодност што ќе ги направи хостинг нераниран гости ветер! Традиционален стил; Големината на близнаци одговара на стандардниот душек близнак; Рачки за исечени; Макс. Капацитетот на тежината е приближно. 150 фунти; Вградени тркала на рицизми; Направено со цврсто дрво и фурнир од дрво.

Детални спецификации

Додатоци на производи