• Свеж
Аква Сигнал 16310-Бело Водоотпорна Површина МОНТИРАЊЕ ПРЕДВОДЕНА Акцент Светлина-4 1

Аква Сигнал 16310-Бело Водоотпорна Површина МОНТИРАЊЕ ПРЕДВОДЕНА Акцент Светлина-4 1

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Аква Сигнал 16310-7 Бело ВОДООТПОРЕН LED Учтивост/Акцент Светлината се користи за апликации за индиректно осветлување. Се одликува со проѕирна пластична леќа и бело ПРЕДВОДЕНО светло СО ПРЕДВОДЕН животен век до 20.000 часа. Ова е светло за монтирање на површината и е инсталирано со две завртки (не е вклучено). Водоотпорна LED учтивост / акцентно светло за индиректно осветлување. Површинска монтажа со две завртки (не е вклучена). 3.74 "должина, 2.79" помеѓу монтирање на дупки. Боја на објективот : Јасно; ПРЕДВОДЕНА Боја : Бела. ПРЕДВОДЕН Животен Век : 20.000 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи