• Свеж
Јандел Цвет Лента За Глава За Девојчиња Цветна Девојка Лента За Глава Цветна Лента за Глава 3м Мало Дете Доенче Лента За Коса Лак За Коса Додатоци За Коса Дете Девој?

Јандел Цвет Лента За Глава За Девојчиња Цветна Девојка Лента За Глава Цветна Лента за Глава 3м Мало Дете Доенче Лента За Коса

DEN 127.20

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Состојба : Сосема Нов И Висококвалитетен Бебе Три Цветни Ленти За Коса Розова Бела Материјал : Памучна Мешавина Боја : Розова,Бела(Приближно) : Бебиња Со Една Големина( Еластична).Дијаметар на цвет : 4см/2.43 "Ширина На Лентата За Коса : 1,8 см/0,71" обем На Коса : 40-56см/15,75"-22,05" погоден за 3 месеци -24 месеци Бебешка Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Ве молиме дозволете 1-2мм разлики поради рачно мерење. Вклучен пакет : 1 * Бебешка Лента За Коса Сосема Нова и Квалитетна. Бебе Три Цвет Коса Бенд Розова Бела. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Розова, Бела. Големина( Приближно) : Бебиња Со Една Големина (Еластична).

Детални спецификации

Додатоци на производи