• Свеж
Појас Фаја Премиум тело брифер за жени Корсет Двослоен 3-позиција отец

Појас Фаја Премиум тело брифер за жени Корсет Двослоен 3-позиција отец

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте не на 915-541-5623 или продажба@ - Свеж И Лесен Премиум Појас. РЕФ КУР8023 : НАДВОРЕШНА ПОСТАВА : 100% ПРИРОДЕН ЛАТЕКС. - ВНАТРЕШНА ПОСТАВА : 95% ПАМУК, 5% ЕЛАСТАН. ФРОНТАЛНИ 3 ПОС КУКИ, ТЕРМИЧКИ, ОБЛИКУВАЊЕ НА ПОЛОВИНАТА, ПОТПОРА ЗА ГРБ и ДОПОЛНИТЕЛНА ОБЛИКУВАЊЕ НА КОМПРЕСИЈА на СТОМАКОТ е претставник и продавач на висококвалитетна облека со брендови и производи за обликување на телото за потрошувачите во САД ние нудиме широк спектар на производи, вклучувајќи фармерки, блузи, обликувачи, обликувачи на тело, боди, боди, половината, појас, корсет, фајас колумбијас ФАЈАС РЕДУКТОРАС, ФАЈАС ПАРА АДЕЛГАЗАР И ПРЕДМЕТИ ЗА НЕГА НА КОЖАТА. Свеж И Лесен Премиум Појас. РЕФ КУР8023 : НАДВОРЕШНА ПОСТАВА : 100% ПРИРОДЕН ЛАТЕКС. - ВНАТРЕШНА ПОСТАВА : 95% ПАМУК, 5% ЕЛАСТАН. ФРОНТАЛНИ 3 ПОС КУКИ, ТЕРМИЧКИ, ОБЛИКУВАЊЕ НА ПОЛОВИНАТА, ПОТПОРА ЗА ГРБ и ДОПОЛНИТЕЛНА ОБЛИКУВАЊЕ НА КОМПРЕСИЈА на СТОМАКОТ е претставник и продавач на висококвалитетна облека со брендови и производи за обликување на телото за потрошувачите во САД ние нудиме широк спектар на производи, вклучувајќи фармерки, блузи, облека за обликување, обликувач на тело, боди, брифер за тело, цинкер за половината, појас, корс. брифер за тело За Жени Корсет Двослојна предна Кука Со 3 позиции За Засилен тренинг За половината Без Прерамки фајас Колумбијас пара мујерес редукторас и молдеадорас. Појас во-надвор носат половината тренер, Прерамки Носат За Подобрена Тренингот. 3-позиција Предна кука Двослоен Корсет 100 pct Природен Латекс/96 pct Памук-4 pct Полиамид Бои Fucshia, Сина, Виолетова 8023/ltc_2023. Фаја Колумбијана - Изработена Во Колумбија-Врвна Колумбиска Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жените Круг Вратот Фустан Одблесокот Ракав Надвор Рамо Средновековна Гроздобер Фустани Со Корсет Крпеница Топката Наметка Беж,

Женски Круг Вратот Фустан Одблесокот Ракав Надвор Рамо Средновековна Гроздобер Фустани Со Корсет Крпе�

DEN 3.00

Женски Корсет Елек Ултра Тенка Поддршка Стомак Половината Беспрекорен У Врат Постпартален Корсет Долна Облека Жени Компресија

Женски Корсет Елек Ултра Тенка Поддршка Стомакот Половината Беспрекорна У Вратот Постпартална Корсет �

DEN 127.84