• Свеж
Минималистички Тенок Паричник За Мажи, Рфид Блокирање Бифолд Паричник Стилски Безбедност Против Кражба, Лесно Отстранливи Пари И Картички, Подарок За Денот На Тат?

Минималистички Тенок Паричник За Мажи, Рфид Блокирање Бифолд Паричник Стилски Безбедност Против Кражба, Лесно Отстранливи Пари

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Носител НА Рфид Картичка За Заштита На Податоците : Спакуван во овој компактен, тенок минималистички тенок паричник за мажи е најсовремена технологија ЗА блокирање НА РФИД ЗА да ги блокира крадците од скенирање и пристап до вашите кредитни картички и personal информации.Доверба во овој минималистички тенок паричник за да ги заштитите вашите финансии и податоци. Изработена Кожа : Изработена Од кожа, нашиот минималистички минималистички тенок паричник ракав комбинира луксузен стил и трендовите на денешницата со функционалност и издржливост од кои може да зависите кога патувате,пазарувате итн. Надворешниот Засек Ви Овозможува Лесно Да Ги Истуркате Картичките : Идеален За носење бизнис, кредитни картички и сметки. Совршен Џентлменски Додаток : Практичен клип за пари и многу простор за да ги собере сите ваши картички – овој држач за картички е совршен џентлменски додаток.Минималниот паричник одговара на сите потребни пари и картички и е задолжителен за секојдневен деловен или секојдневен изглед. Овој Машки Минималистички Тенок Паричник Доаѓа Во Убаво Пакување Кутија За Подароци : е совршен подарок за роденден,годишнини,Ден На Таткото,Божиќ или само затоа што,за да можете лесно да го подарите на вашиот бф,сопруг,тато, пријател и да ја изберете бојата што можеби најмногу ја сакаат за нивниот следен паричник.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Елегантна Овална Торба Свртете Ја Чантата За Заклучување Затворачот Во Форма На Јајце Свртете Го Хардверот ЗА Заклучување НАПРАВИ

Елегантен и практичен дизајн.Одлични додатоци ЗА сам рачно изработени bag.It може да се користи како брава

DEN 2.33