• Свеж
22 Надвор Од Вселената Меур Квалатекс

22 Надвор Од Вселената Меур Квалатекс

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Воведување на нашата колекција балони од фолија, совршена за секоја пригода! Без разлика дали славите роденден, годишнина или специјален настан, овие балони сигурно ќе додадат допир на елеганција и возбуда на вашата забава. 22 " Надвор Од Вселената Меур Квалатекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи