• Свеж
Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Зелениот Метален Елемент Галапагос Д Хонда

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Зелениот Метален Елемент Галапагос Д Хонда

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : G511 M. За : Галапагос Зелена Металик Хонда Елемент Dx. Вклучува Подлога. Направени во САД!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Допрете Го Основниот Капут Плус Проѕирен Капут Плус Комплет За Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилен Со Меркур Металик Л Лексус

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

DEN 383.84