• Свеж
Знаме На Исланд Хокеј На Мраз Пак

Знаме На Исланд Хокеј На Мраз Пак

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Додатоци на вашиот хокеј игра! Овој уникатен пак ќе ви помогне да оставите свој белег низ лизгалиштето, без жртва на функционалноста. Ги донесувате вештините; пакот го додава вкусот. Ќе го поседувате мразот со вашиот сопствен хокеј пак од Графика и Многу Повеќе.Пак е официјална регулатива големина, тежина и материјал : Големина : 1" (25мм) х 3 " (76мм)Тежина : 6озматеријал : Вулканизирана гума Графика и Повеќе производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи