• Свеж
Поставете Преносни Садови Прибор За Јадење Комплет Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Прибор

Поставете Преносни Садови Прибор За Јадење Комплет Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Прибор

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Висококвалитетни Садови Одговараат На Еколошки Пренослив Прибор За Јадење. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Нерѓосувачки Челик. Тип На Ставка : Костум За Садови. Сертификација : ЦИК. Карактеристика : Еколошки. Функција : Порибено. Стил : Западен. Содржина На Пакетот : . 1 х Лажица. 1 х Вилушка. 1 х Нож. 1 Пар Стапчиња за Јадење. 1 х Директно Слама. 1 х Свиткајте Ја Сламата. 1 х Четка. 1 х Торбичка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нерѓосувачки челик, изработен од квалитетни материјали, издржлив, отпорен на абење, тврд, еколошки, безбедносно тестиран, без штетни материи, без штета на телото. Прилика : овој комплет садови е погоден за сите сезони. Погоден е за кампување, пикник, канцеларија, кујна и други прилики. Може да се користи за јадење стек, тестенини, пица, торта, итн. Пренослив : сет за Прибор за Јадење прибор за патување за кампување сребрени садови за повеќекратна употреба, пренослив комплет, лесно можете да го ставите приборот за јадење во чантата без да зафаќате премногу простор, многу компактен. Сорти : 1 x Лажица, 1 x вилушка, 1 нож, 1 пар стапчиња за јадење, 1 x директно слама, 1 x закривена слама, 1 x четка, 1 x торба, постојат многу видови, еден сет е доволен за многу прилики. Чистење : овој сет за прибор за јадење може да се мие рачно или во машина за миење садови. Површината е многу мазна и лесно се чисти по употреба без остатоци од храна, па затоа е безбедна за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комплет Прибор За Јадење За Кампување, Комплет Садови За Повеќекратна Употреба Преносни Садови Поставени Од Нерѓосувачки Челик

Комплет Прибор За јадење за кампување, Комплет Садови За Повеќекратна Употреба Преносни Садови Поставе

DEN 399.84

Феиона-Дрвени Рамни Садови Сет Природни Дрвени Прибор За Јадење Сет Стапчиња За Јадење Лажица Вилушка Сет Кујна Пикник Кампување

Тип На Ставка : Комплет Прибор За Дрво Материјал : Буково Дрво Боја : како на сликата Големина(лажица) : 18, 5

DEN 3.33

Рамни Садови од црвено Злато, Комплети Садови Од Нерѓосувачки Челик Од Кралска Мат Бела Рачка За Вклучување Вилушки Лажици Ножеви,

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Едноставен класичен модерен дизајн добро би се совпаднал со вашиот постоечки прибор з�

DEN 0.33