• Свеж
Чудо Нација Бебе И Мало Девојче Ѕвезда Печати Тексас Кратко, Месеци-5T

Чудо Нација Бебе И Мало Девојче Ѕвезда Печати Тексас Кратко, Месеци-5T

DEN 135.68

Од стока
Во магацинот

Чудо Нација Ѕвезда Печати Тексас Краток Е јадро точка секое мало девојче ќе љубов. Лесна силуета и тексас конструкција ќе ја облекуваат за сите прилики додека ќе можат да се справат со целодневната игра. Дизајниран со излитени рабови и целосно повеќебоен ѕвезден принт за дополнителни допири на детали кои сигурно добро ќе се спојат со секој врв. Ова значи само бесконечен симпатичен изглед на кој сите ќе му се восхитуваат. БЦИ памук. Рециклиран Полиестер. Рашири Тексас. Појас Јамки. Функционални Џебови. Предна Слика. Излитена Полите. Лесен Тексас За Перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи