• Свеж
Бела капа Бела Поли Пливачка Платформа в Скала ф Надворешни Мотори

Бела капа Бела Поли Пливачка Платформа в Скала ф Надворешни Мотори

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

БЕЛА КАПА БЕЛА ПОЛИ ПЛИВАЧКА ПЛАТФОРМА W СКАЛА F НАДВОРЕШНА Платформа За Бело Поли Пливање Е опремена со хардвер за скали и монтирање за чамци со надворешни мотори 304 Хардвер од нерѓосувачки Челик. Потребно Е Собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи