• Свеж
Костим За Капење Женски Танкини Костими За Капење Со Шорцеви Костими За Капење Со Прерамки Две Костими За Капење

Костим За Капење Женски Танкини Костими За Капење Со Шорцеви Костими За Капење Со Прерамки Две Костими За Капење

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 76-80см/29,92-31,50" Под Биста : 72-76см/28,35-29,92" Половината : 66-70см/25,98-27,56" Колк : 80-84см/31,50-33,07" Горна Должина : 50см/19,69" Должина На Панталони : 30СМ/11.81" ГОЛЕМИНА : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 80-84см/31.50-33.07" под биста : 76-80см/29.92-31.50" половината : 70-74см/27.56-29.13" колк : 84-88см/33.07-34.65" горна должина : 51см/20.08" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 31см/12.20" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 84-88см/33.07-34.65" Под биста : 80-84см/31.50-33.07" половината : 74-78см/29.13-30.71" колк : 88-92см/34.65-36.22" ГОРНА ДОЛЖИНА : 52СМ/20.47" должина на панталони : 32см/12.60" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 88-92см/34.65-36.22" под биста : 84-88см/33.07-34.65" половината : 78-82см/30.71-32.28" Колк : 92-96СМ/36,22-37,80" горна должина : 53см/20,87" должина на панталони : 33см/12,99" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 92-96см/36,22-37,80" под биста : 88-92см/34,65-36,22" половината : 82-86см/32.28-33.86" КОЛК : 96-100см/37.80-39.37" горна должина : 54см/21.26" должина на панталони : 34см/13.39" женски танкини костими за капење со прерамки Со Две парчиња костими за капење карактеристики : 1.Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс, Изработен од полиестер, Мека И Дише, Растеглива Мазна ткаенина, Удобни женски бикини костими за капење кои Брзо се сушат. 6.Повод : Совршен За меден месец, вокација на плажа, забава во базен, активности за пливање и летен одмор 2.Врзи Страна И Пуловер Uclозура 3.Женски танкини врвни облоги Рационализирани ремени за кроење странични бикини дводелни костими за капење костими за капење 4.Врвот : Широк ремени и без отстранлив баласт бикини врвот, притисни До градник, Класичен Едноставност Пред, секси V вратот, Прилагодливи Ремени За Рамо, Вграден Во Подлога, назад Вратоврска Страна И Пуловер бикини сетови за жени 5.Дното : Гроздобер висок Пораст ги покрива сите стомак, Странична Контрола На Стомакот, Скромна Покриеност, ласкави Гроздобер Печатени бикини дното. Пол : Женски Стил : Секси, Каузалностсезона : Летна Облека Должина : Редовнаматеријал : Најлондекорација : не Ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, одпакетот вклучува : 1сет Костими За Капење Големинаусукеубустундер Бистваистиптоп Должина Панталони Length M6103676-80cm/29.92-31.50"72-76cm/28.35-29.92"66-70cm/25.98-27.56"80-84cm/31.50-33.07"50cm/19.69"30cm/11.81"L8123880-84cm/31.50-33.07"76-80cm/29.92-31.50"70-74cm/27.56-29.13"84-88cm/33.07-34.65"51cm/20.08"31cm/12.20"XL10144084-88cm/33.07-34.65"80-84cm/31.50-33.07"74-78cm/29.13-30.71"88-92cm/34.65-36.22"52cm/20.47"32cm/12.60"XXL12164288-92cm/34.65-36.22"84-88cm/33.07-34.65"78-82cm/30.71-32.28"92-96cm/36.22-37.80"53cm/20.87"33cm/12.99"XXXL14184492-96cm/36.22-37.80"88-92cm/34.65-36.22"82-86cm/32.28-33.86"96-100cm/37.80-39.37"54cm/21.26"34cm/13.39"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 76-80cm/29.92-31.50"Под Биста : 72-76см/28,35-29,92"Половината : 66-70см/25,98-27,56"Колк : 80-84см/31,50-33,07"Горна Должина : 50см/19,69"Должина На Панталони : 30см/11,81"Големина : ЛУС : 8УК : 12ЕУ : 38биста : 80-84см/31.50-33.07"под биста : 76-80см/29.92-31.50"половината : 70-74см/27.56-29.13"колк : 84-88см/33.07-34.65"горна должина : 51см/20.08"должина на панталони : 31см/12.20"ГОЛЕМИНА : xlus : 10uk : 14eu : 40биста : 84-88см/33,07-34,65"под биста : 80-84см/31,50-33,07"половината : 74-78см/29,13-30,71"колк : 88-92см/34,65-36,22"горна должина : 52см/20,47"должина на панталони : 32см/12,60"големина : Xxlus : 12uk : 16eu : 42bust : 88-92cm/34.65-36.22"под биста : 84-88cm/33.07-34.65"половината : 78-82cm/30.71-32.28"колк : 92-96cm/36.22-37.80"ГОРНАТА должина : 53cm/20.87"Должина На Панталони : 33см/12.99"големина : xxxlus : 14uk : 18eu : 44биста : 92-96см/36.22-37.80"под биста : 88-92см/34.65-36.22"половината : 82-86см/32.28-33.86"КОЛК : 96-100СМ/37.80-39.37"горна должина : 54см/21.26"должина на панталони : 34см/13.39" костими за капење жени. Костим за капење прикривање за жени. Плус големина костим за капење за жени. Едно парче костим за капење жени. Лесна и брза сува ткаенина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гаекув Танкини Костими За Капење За Жени Костими За Капење Комплет За Женски Костими За Капење Без Ракави Врвни Момчиња Со Висок

Одбележување На Денот На Независноста, Дали Сте Подготвени?Мода Секојдневен Женски Сурфање Носат Сонча

DEN 543.84