• Свеж
Половината торба Водоотпорен Половината Торба Фитнес Спорт Фани Оксфорд Платно Чување Торба

Половината торба Водоотпорен Половината Торба Фитнес Спорт Фани Оксфорд Платно Чување Торба

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Опис. Ова е повеќенаменска торба за половината за надворешна употреба, изработена од висококвалитетен материјал Од ткаенина Од Оксфорд, удобна, издржлива и практична за употреба. Тоа може да помогне во складирање на многу работи. Оваа прекрасна чанта за половината можете да ја испратите на вашите пријатели како подарок. Карактеристики. - Материјал : оксфорд ткаенина. - Големина : Околу 45,00Х11, 00Х1, 00см/17, 68Х4, 32Х0, 39инч. - Произведен со врвен материјал Од ткаенина Од Оксфорд, издржлив и практичен за употреба. - Унисекс дизајн, погоден е и за мажи и за жени. . - Тоа ви овозможува да ставите повеќе предмети во торбата, како што се мобилен телефон, клучеви, кармини и сл. - Совршен за чување предмети кога спортувате на отворено, пазарувате, патувате и сл. - Едноставен и дарежлив дизајн погоден за различни прилики. Произведен со врвен материјал Од ткаенина Од Оксфорд, издржлив и практичен за употреба. Градите Торба Оксфорд Ткаенина Торба Жена Торбичка. Унисекс дизајн, погоден е и за мажи и за жени. Тоа ви овозможува да ставите повеќе предмети во торбата, како што се мобилен телефон, клучеви, кармини и сл. Совршен за чување предмети кога спортувате на отворено, пазарувате, патувате и сл. Едноставен и дарежлив дизајн погоден за различни прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Елегантна Овална Торба Свртете Ја Чантата За Заклучување Затворачот Во Форма На Јајце Свртете Го Хардверот ЗА Заклучување НАПРАВИ

Елегантен и практичен дизајн.Одлични додатоци ЗА сам рачно изработени bag.It може да се користи како брава

DEN 2.33

Кокопеунтс Модна Женска Чанта За Рамо Чанти За Купување Во Еднобојна Боја Торби За Рамо Со Голем Капацитет За Секојдневно Слободно

Место На Потекло : Провинција Гуанг ДОНГ Број На Модел : Материјал За Обложување На Торби За Рамо : Полиес

DEN 639.68