• Свеж
Влезете Во Линија Течен Ајлајнер, Задебелен Кафеав, 0. оз, Пердув-Фин Врв, Рачка За Контура, Течен Ајлајнер За Брзо Сушење, Лесно Се Отстранува

Влезете Во Линија Течен Ајлајнер, Задебелен Кафеав, 0. оз, Пердув-Фин Врв, Рачка За Контура, Течен Ајлајнер За Брзо Сушење,

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

COVERGIRL Се Во Линија Течен Ајлајнер, 335 Задебелени Кафеави, 0.08 ozcreat совршен крилести лагер, СО Covergirl Е Се Во Линија Течен Ајлајнер. Ова мултитаскинг течно пенкало за ајлајнер нуди прецизни и долготрајни резултати во темно црни пигменти за да го комплетирате вашиот изглед беспрекорно! Металната рачка се спротивставува на извртување или тркалање надвор од форма со текот на времето, така што можете да сметате на остра линија секој пат. За прилагодено зачадено око, спарете ги омилените нијанси на сенки за неверојатни комбинации на бои. Водоотпорната формула за ајлајнер останува ставена, ве носи од ден во ноќ. COVERGIRL Внесете Течен Ајлајнер Во Линија, 335 Задебелени Кафеави, 0,08 мл ФИН СОВЕТ : ова пенкало за ајлајнер за ликвидација има пердув од 0,1 мм-фин врв за совршена апликација за фина линија. РАЧКА за ДРЖЕЊЕ : Рачката За Контурно држење помага за прецизна апликација без лизгање. БРЗО СУШЕЊЕ : нема време за чекање со овој ајлајнер, тој се суши веднаш по нанесувањето. ОТСТРАНУВАЊЕ : Лесно отстранување со сапун и вода. КРЕИРАЈ : лесно е да го носите овој ајлајнер за секоја пригода, без разлика дали сакате да направите врв на крилото или мачкино око.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Совршена Точка Плус Течна Постава, Еспресо, 0. оз, Прецизен Врв, Ајлајнер, Течен Ајлајнер, Долготраен Ајлајнер, Шминка За Ајлајнер,

COVERGIRL Совршена Точка Течност Плус Лагер, 210 Еспресо, 0.08 oz Yes! Нема повеќе влечење на облогата преку линија�

DEN 3.00

јолај боја ајлајнер течно пенкало мазно не е лесно да исчезнат држете шминка бело пенкало за вода розова виолетова сина и црвена

Совети : 1.Овој ајлајнер може да се користи со острилка за моливи, но овој производ не го вклучува.Боја ај�

DEN 1.67