• Свеж
Нандита Темјан Стапчиња - Змеј Крв

Нандита Темјан Стапчиња - Змеј Крв

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нандита Змеј Крв Темјан Стапчиња Секое пакување е 15 грама мирис : Змеј Крв Бренд : Нандитанандита Змеј Крв Темјанот Е вистинскиот традиционален рецепт на најпопуларниот Индиски темјан во кој се ужива низ целиот свет.РАЧНО ВАЛАНИ СТАПЧИЊА ЗА ТЕМЈАН : за да понудите добар квалитет со секое стапче за темјан што ќе го осветлите, овие рачно валани за да обезбедат рачно изработен квалитет. Овие стапчиња за темјан немаат Животински Нуспроизводнандита Темјанот Е Еколошки нандита темјанот е уникатна мешавина од ретки билки, цвеќиња, смоли и есенцијални масла. Кога ќе запалите темјан Од Нандита, се уверувате во безбедно и природно искуство. Сите состојки на овој квалитетен производ се чисто природни, нетоксични и озонски пријателски. 100% Природна-Змејска Крв Природни стапчиња за темјан целосно рачно ИЗРАБОТЕНИ ОД НУЛА со мешање на природни смоли, Билки, Зачини Со ароматични дрвени прав, јагленисан кокос во прав миризливи масла и honey.No Потопување Во Токсични Хемикалии, 100% ПРИРОДНИ - Природни стапчиња за темјан целосно рачно ИЗРАБОТЕНИ ОД НУЛА со мешање на природни смоли, Билки, Зачини со ароматични дрвени прав, јагленисан кокос во прав миризливи масла и мед. Без Натопување Во Токсични Хемикалии, МЕТОД НА ПРОИЗВОДСТВО-Рачно валани Во Индија Со Индиски традиционални техники што трае подолго. Нашиот Темјан користи фер трговија труд и еколошки одговорни методи на производство за да ви го даде најдобриот темјан наоколу .Ви дозволуваме да бидете сигурни дека нема непријатни хемикалии како јаглен и други забрзувачи., Употреба-Совршена За секојдневна употреба, Црква, Свадба, настани, Ароматерапија, Спа, Реики, Медитација, Лекување, Јога Сензуална Терапија, Позитивност, Релаксација итн . Нашите Темјани ви даваат чувство на сочувство, благосостојба, внатрешен мир, релаксација, центрираност, зголемена виталност и олицетворение на себеси за да ги подигнете вибрациите, 100% чисти билни состојки без никаков хемиски мирис. Можете слободен враќање за било која причина., ДОЛГОТРАЈНИ - 15 гм х 12 Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи