• Свеж
зипо гот џеб за срцев меч полесен, четкан хром

зипо гот џеб за срцев меч полесен, четкан хром

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

лузните оставени од скршено срце не се поправаат лесно. заљубете се во оваа четкана хромирана ветроупорна запалка за повторно да ја запали таа искра што недостасува. доаѓа спакувано во еколошка кутија за подароци. за оптимални перформанси, наполнете со зипо премиум полесна течност. СКУ : АДИБ01Н4В5МНВ лузните оставени од скршено срце не се поправаат лесно. Заљубете се во оваа запалка за повторно да ја разгорите таа искра што недостасува. Карактеристики Метод На Отпечаток На Слика Во Боја. Четкана Хромирана Завршница. Класичен Случај. Запалката доаѓа неисполнета. Користете зипо премиум полесна течност. Вистински zippo ветроупорна запалка со карактеристичен zippo клик. Сите метални изградба, ветроупорен дизајн работи речиси насекаде. Полнење за цел живот на употреба, за оптимални перформанси, препорачуваме вистинска зипо премиум полесна течност, кремени и фитили. - ШКУ : ДАС22246.

Детални спецификации

Додатоци на производи