• Свеж
Филаделфија 76ерс - Лого Ѕид Постер, 22.375 34

Филаделфија 76ерс - Лого Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ова е дизајнирано со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Трендови Меѓународна Нба Филаделфија 76ерс-Лого 21 Ѕид Постер : Печатени на барање со користење на најдобрите во класа печатење технологија. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Детални спецификации

Додатоци на производи