• Свеж
Надворешни Алатки За Торби За Половината Торбичка За Складирање Кожа Ретро Џеб За Складирање

Надворешни Алатки За Торби За Половината Торбичка За Складирање Кожа Ретро Џеб За Складирање

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Опис. Оваа ставка е торба за половината која е изработена од висококвалитетни еластични материјали од ткаенина, издржлива и лесна. Ова е совршена торбичка за складирање за трчање, возење или најмногу активности каде што сакате да се ослободите од раката за да правите други работи. Унисекс дизајн, тој е погоден за маж или жена. Карактеристики. - Материјал : Кожа. - Големина : Околу 18х13х0, 5см / 7, 07х5, 11х0, 2ин. - Изработен од висококвалитетен кожен материјал, лесен е и лесен за ставање. - Дизајнот на куката е погоден за носење и не зазема простор. - Може да се носи на ранци, ремени итн. - Лесен за носење, достапни се повеќе бои. - Погодно е да се инсталираат предмети на отворено, како што се фенери, ножеви, клучеви итн., правејќи го вашето патување на отворено, авантура и кампување поудобно. Изработен од висококвалитетен кожен материјал, лесен е и лесен за ставање. Дизајнот на куката е погоден за носење и не зазема простор. Може да се носи на ранци, ремени итн. Лесен за носење, достапни се повеќе бои. Погодно е да се инсталираат предмети на отворено, како што се фенери, ножеви, клучеви итн., правејќи го вашето патување на отворено, авантура и кампување поудобно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кокопеунтс Модна Женска Чанта За Рамо Чанти За Купување Во Еднобојна Боја Торби За Рамо Со Голем Капацитет За Секојдневно Слободно

Место На Потекло : Провинција Гуанг ДОНГ Број На Модел : Материјал За Обложување На Торби За Рамо : Полиес

DEN 639.68