• Свеж
Јабра Еволуира-Слушалки-На - уво-Bluetooth-безжично-активно поништување на бучавата-USB-C-изолација на бучава-црна-со штанд за полнење-Сертифициран За Тимови На Мајкрософ

Јабра Еволуира-Слушалки-На - уво-Bluetooth-безжично-активно поништување на бучавата-USB-C-изолација на бучава-црна-со штанд

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Јабра Еволуира2 75-слушалки-со држач За полнење Одете Безжично и уживајте во музиката што ја сакате со слушалките 75. Ослободете се од заплеткувањата и сакајте ја вашата музика со овие безжични bluetooth слушалки. Останете непречено поврзани со безжичен опсег од 98,4 стапки. Слушајте ниски подморници и зголемени вокали со фреквентен опсег на звук од 20 Hz-20 k Hz. Микрофонот за бум е дизајниран на таков начин што никогаш нема да пропушти збор што ќе го кажете. Дизајнот на ушната чаша обезбедува оптимална удобност и изолација на бучава.

Детални спецификации

Додатоци на производи