• Свеж
Тома Долна Облека Еластичност Чаша Долна Облека Цврстина Мистериозна Опрема За Косплеј Сладок Подарок Уникатен Дизајн Кафез Градници За Жени Девојка Црна

Тома Долна Облека Еластичност Чаша Долна Облека Цврстина Мистериозна Опрема За Косплеј Сладок Подарок Уникатен Дизајн Кафез

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Издржливост : поради својот материјал, оваа долна облека без чаши може да се користи долго време и е доста издржлива.Прекрасен Изглед : оваа долна облека без чаши го карактеризира романтичниот стил, што прави да изгледате мистериозно и шармантно. Овој градник може да ве направи пошармантен кога излегувате.Уникатен Дизајн : овој градник е без чаши, што може да ја покаже формата на вашето тело колку што е можно повеќе.Сладок Подарок : оваа долна облека без чаши е добар избор како подарок за вашите сопруги, девојки и љубовници.Компатибилност : градникот може да се примени за одмор, косплеј, меден месец, запознавање, годишнина итн.Спецификација : Материјал : Најлон Боја : бела# црна #црвена #розова црвена# кралска сина# темна виолетова : околу 18*11*2см/ 7.08*4.33*0.78 инчи биста : околу 80-110см/31,49*43,3 инчи помал Обем на Градите : околу 70-100см/27,56-39,37 Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Градник Без Чаши Уникатен Дизајн : овој градник е без чаши, што може да ја покаже формата на вашето тело колку што е можно повеќе. Компатибилност : градникот може да се примени за одмор, косплеј, меден месец, запознавање, годишнина итн. Издржливост : поради својот материјал, оваа долна облека без чаши може да се користи долго време и е доста издржлива. Прекрасен Изглед : оваа долна облека без чаши го карактеризира романтичниот стил, што прави да изгледате мистериозно и шармантно. Овој градник може да ве направи пошармантен кога излегувате. Сладок Подарок : оваа долна облека без чаши е добар избор како подарок за вашите сопруги, девојки и љубовници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Градници Убавина Грб Долна Облека Големи Гради Покажуваат Мал Тенок Градник Беспрекорен Без Челичен Прстен Градник Соберете

Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Чаша : 70АБЦ80АБ Уудер Биста : 53см / 20.87" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Куп : 80БЦД85АБЦ Уудер �

DEN 331.04

Женски Градници Под 15 Години, Лесни Собрани Заедно Градник Беспрекорни Мали Гради Без Челик Целосна Триаголник Чаша Долна Облека

Свиткувањето на градникот не треба да биде толку проблематично, копчето градник се закопчува однапред,

DEN 2.67