• Свеж
Гилисо Машки Шорцеви Карго Дозвола Машки Маскирна Работа Шорцеви Средината На Половината Мулти-Џеб Пет-Парче Панталони Панталони Спортски Панталони Шорцеви Пант?

Гилисо Машки Шорцеви Карго Дозвола Машки Маскирна Работа Шорцеви Средината На Половината Мулти-Џеб Пет-Парче Панталони Панталони

DEN 249.44

Од стока
Во магацинот

Машки Маскирни Работни Шорцеви Мулти-џебни Пет-парче Панталони Обични Панталони Спортски Панталони Панталони Карактеристики : Сезона : Алборд шорцеви погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн.Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење.Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : памучен стил : мода, одмор, хаваифит : Одговара на големината дебелина : стандардно како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ПАРЧИЊА машки шорцеви гилигилисо Истегнување/дишење и брзо сушење ткаенината помага да се отстрани влагата и брзо да се исуши ве одржува ладни. ●Шорцеви со повеќе џебови● Лесно складирање на рачни предмети како што се мобилни телефони, тактички пенкала, фенери, ножеви, алатки, клучеви итн. Доволно длабоко за да не испаднат предметите. ①Заштита Од сонце И Водоотпорен Шорцевите обезбедуваат одлична заштита од УВ зраци. Водоотпорен третман помага да се одржат суви шорцевите и ја подобрува удобноста на спортовите на отворено во лето. ●Лесни и Дишат Quesail shorts се лесни. Дише, растеглива ткаенина ја отстранува влагата за да ве одржува суви и слободни за движење. ●Еластичен Струк И Врвка За Влечење/Копче За Затворање, додаден Еластичен појас, може да одговара за пофлексибилно персонализирано вклопување и за подобрување на удобноста и стилот за крајна флексибилност. ●Шорцеви На отворено ● Идеални За летна турнеја, активности на отворено и спорт. Тоа е исто така секојдневни и секојдневни панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Леснотија Мажи Панталони Тенок Фит Мажи Обични Панталони Тенок Фит Мажи Пролет И Лето Панталони Секојдневен Сите Еднобојни Сликарство

Внатрешно Момче Машко Јаже Олабавување На Половината Еднобојни Џебни Панталони Лабави Спортски Пантал

DEN 319.52

Бадиминцл Машки Панталони Клиренс Продажба Мажи Печатени Плажа Панталони Сурфање Панталони Еластична Чипка До Исечени Панталони

Карактеристики : 1.Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат не�

DEN 302.24

Машки Карго Панталони Долги Ретро Готски Тенки Машки Панталони Зимски Есенски Панк Секојдневни Машки Панталони Товарни Панталони

Големина : С Половината : 76см / 29,92" Колк : 101см / 39,76" Должина : 106см / 41,73" Големина : М Половината : 81см / 31,89" Кол

DEN 430.72