• Свеж
105532нн Серија Библиотека, 2-Полици, 29.63 36.00 13.13

105532нн Серија Библиотека, 2-Полици, 29.63 36.00 13.13

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Сигурен и издржлив ламинат со стил е совршен за практичниот професионалец. Не е потребно склопување за брза и лесна инсталација. Правите рабови обезбедуваат рационализиран изглед. Глобален Тип На Производ-Полици За Книги - Полица Во Боја На Библиотека - Материјал(И) Од Махагони - Број На Полици За Ламинат Од Дрво - 2 Вкупна Висина - 29 5/8 Вкупна Длабочина - 13 1/8 Вкупна Ширина - Профил На Детали Од 36 Рабови - Име На Серија Од Директно Раб - ХОН 10500 Стандарди За Усогласеност На Серијата - Ниво 2 Сертифицирани Стандарди За Усогласеност - Ги Исполнува Или ги надминува СТАНДАРДИТЕ ЗА Усогласеност НА ANSI/BIFMA Внатрешна Предност Златен Сертифициран Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите-69% Пост - Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти-3% Вкупна Рециклирана Содржина Проценти - 72% Издржлив Абразија - И Термо - Споен Ламинат Отпорен На Дамки. Не е потребно склопување за брза и лесна инсталација. Правите рабови обезбедуваат рационализиран изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Глонме Багажник За Складирање Голем Капацитет Библиотека Во Стилот На Земјата Модерни Полици За Книги Две Врати Горна отпорна

Фх Американска Земја Мдф Боја За Прскање Горните Две Врати Средната Полица Долните Две Врати Библиотек�

DEN 1599.84