• Свеж
Ekena Millwork 15 W 59 H TRUE FIT PVC SHAKER фиксни ролетни за монтирање, градско сиво

Ekena Millwork 15 W 59 H TRUE FIT PVC SHAKER фиксни ролетни за монтирање, градско сиво

DEN 6959.84

Од стока
Во магацинот

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Детални спецификации

Додатоци на производи

14 W 61 H Средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучија на врвните ролетни со архиви, W завртки за инсталација

Рустикален, но сепак елегантен во форма, Четирите табли и Батен се приклучија на винилблендата со заобл�

DEN 3.00