• Свеж
Елени стари машка бангорска меморија за пена облечен случајна удобност чика чика

Елени стари машка бангорска меморија за пена облечен случајна удобност чика чика

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Нов класик. Елените стари на машката меморија за пена од бангор, облечена comfort Comfort Comfort Chukka, ќе бидат ваш за да го покажете светот што го знаете како добро да се облекувате. Класичниот стил на Чука добива ажурирање со зашивање на контраст и крепско дно, одлично за формални и обични ситуации. Разновиден и софистициран стил : Овој фустан обичен Чука може да се облече нагоре или надолу. Без разлика дали е во канцеларија или за време на викендите, ова ќе биде вашата нова опција за одење за ладен и удобен изглед. Средниот бод на контрастот додава поп софистицираност без да биде премногу таму . Удобност и издржливост : Додадовме отстранлив чорап за меморија и мерка за трајна надворешна плоча на TPR за дополнителна поддршка. Меките облоги на ткаенини помагаат да се избрише влагата за да ги одржите нозете ладни. Стилот на чипка во Оксфорд нуди персонализирана вклопување. Ние го дизајниравме овој багажник да го погоди над глуждот за да избегнеме иритација. Ова е лесна опција за секојдневно носење . Спецификации и детали : Овој чевли има синтетичка кожа горната. Се одликува со контрастна бод од средна должина и траен единствено TPR. Сите човекот направиле материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи