• Свеж
Modrn природен бохо апстрактна везена декоративна перница за фрлање, 20x20

Modrn природен бохо апстрактна везена декоративна перница за фрлање, 20x20

DEN 167.68

Од стока
Во магацинот

Слободата на мислата, чувството и изразувањето го доведуваат во живот природната апстрактна декоративна перница за фрлање. На насловната страница е прикажан уникатен апстрактен дизајн направен од подигнат плетен вез. Можете да ја прилагодите бојата на вашата перница и со неа, шемата на апстрактната геометрија. Памучното платно го сочинува отстранливиот капак, а перницата е исполнета со пердуви. Лесното затворање на патент го прави мелењето и репозиционирањето на кина. Вашата нова перница треба да се користи само во затворено, и само да се исчисти место кога е потребно. Оваа перница за фрлање е дел од ексклузивната колекција Modrn Naturals. Колекцијата Modrn Naturals, земјите материјали, суровите завршувања и едноставните форми на ексклузивната колекција Modrn Naturals создаваат освежувачки изглед во вашиот дом. Именувајте во смирувачки текстури и чисти обрасци, сите во лесна и неутрална палета на бои. Инспирацијата од дизајнот на Шакер обезбедува алатка и удобност додека навестувањата на глобалниот стил додаваат топлина и длабочина. Димензии : 20 W x 20 H во . Корица на памучно платно. Пополнување на пердуви. Отстранлив капак. Изберете од достапните бои. Подигнат, апстрактен дизајн на вез зависи од изборот на боја. Само во затворен употреба. Само чисто место.

Детални спецификации

Додатоци на производи