• Свеж
СОФИА ИНТИРАМИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА КАБЕЛ ПЛАНИНСКИ ПЛАНИ

СОФИА ИНТИРАМИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА КАБЕЛ ПЛАНИНСКИ ПЛАНИ

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Олеснете го времето на џемпер на забавен и пријатна нова начин! Овие панталони со плетени салон на софија Вергара се идеални за една ноќ на лепење со лесен, повлечен дизајн и опуштена нога. Спарете го со нашиот координативен резервоар или качулка за целосен изглед, или едноставно облечете ја омилената мета со кратки ракави и исклучете ги. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Recibe la temporada de frío de una manera nueva, Cómoda y didvertida. ESTOS PANTALONES TIPO LOUNGE CON TEJIDO TRENZADO DE SOFIA VERGARA, CON CORTE DE PIERNA HOLGADO y Diseño fácil de Poner y lerajado, син идеалие пара уна Ноче Транкила. Póntelos con nuestra camiseta de tirantes o sudadera que combinan para steplar el look, o simplemente úsalos con tu camiseta de manga corta preferida y desconéctate. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 40% памук/30% најлон/25% рајон/5% волна/40% алгодон; 30% Нилон; 25% Рајан; 5% Лана. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Подигање и инсејм : високи; 30 ”inseam/tiro alto; 30ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; 2,5 ”широк ребрестиот еластичен половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura elástica Acanalada de 2.5ʺ de Ancho para más comodidad. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : кабелска плетена текстура; мека завршница/текстура де Теџидо Трензадо; Suave Acabado. Pенски кабелски плетени панталони од Софија интимираат од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Детални спецификации

Додатоци на производи