• Свеж
Божиќно празник печатено руно фрлано ќебе, супер меко ќебе за кревет софа

Божиќно празник печатено руно фрлано ќебе, супер меко ќебе за кревет софа

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Направено со високо одделение 100% премиум микрофибер полиестер. Ова ќебе за фрлање има празничен дизајн за празници за да ве подготви за Божиќ! Ве одржува топло, но лесен, што ви дава совршено балансирано разноврсно ќебе за фрлање за сите сезони. Обезбедува акцент за вашиот кауч, троседот, креветот и просторот за живеење нема да се пролее или да се смалува и да се добие помек и помек после секое миење за да ве задржи тости како вистинско руно. Фрли материјал : 100% полиестер. Ве одржува топло, но лесен, што ви дава совршено балансирано разноврсно ќебе за фрлање за сите сезони. Нема да се пролее или да се смалува и да се смали и помек после секое миење за да ве задржи тостично како вистинското руно. Лесна грижа - Машинско миење одделно на нежен циклус со ладна вода, сува суво ниско.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Геј Виножито Гордост Знаме Лгбт Лезбејки Бисексуалци Фрли Ќебе Супер Мека Топла Пријатна Лесен Ќебе За Каучот Троседот Патување

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 2.00