• Свеж
Бела Вита Цикли високи чизми

Бела Вита Цикли високи чизми

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Високите чизми се класици за есен. Cicely од Бела Вита може да биде совршено поврзан со вашиот омилен џемпер и тексас за тој квинтесенцијален есенски ансамбл. Овој висок багажник има одлична блок -потпетица која не само што е стилска, туку прави и удобно целодневно носење. Ременот за прицврстување и деталите за тока се јазол на класичниот багажник за возење. Достапно во Супер меки вегетански тужеви. 2,75 инчи блок наредена потпетица. Супер мек горен. Лента за прицврстување и детали за детали. Трендовски блок -потпетица. Подготвена влошка.

Детални спецификации

Додатоци на производи